| Mara6392 a întrebat:

Am comandat un produs de pe eMAG și am ales sa îmi vină la un easy box. Când produsul era deja predat curierului, eu m-am răzgândit că nu mai vreau acel produs, deci am mers din nou pe aplicația eMAG și am anulat comanda. Iar acum câteva minute am primit mesaj că produsul a ajuns la easy box. Iar acum m-am răzgândit că iar vreau acel produs. Ce sa fac dacă am anulat comanda? Sa îl trimit înapoi și sa îl comand din nou? (Am plătit atuncea când l-am comandat)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai primit banii înapoi? Dacă nu mergi și ridică produsul.

| Mara6392 explică (pentru suntserios):

Nu i-am primit înapoi

| Hyperion7 a răspuns:

Daca ai plătit pentru el și e la easybox, îl poți ridica.

| Lioana a răspuns:

Daca produsul a ajuns in easybox du-te sa-l ridici si nu mai trebuie sa faci nimic. Ridicarea coletului confirma anularea anularii comenzii.