| angelic023 a întrebat:

Am cumparat whiskey J&B, acesta are o culoare deschisa fata de celalalte whiskey, nu are culoarea aurie pe care o are Jack Daniels, sa inteleg ca asta este culoarea lui sau am primit altceva? din cate am citit pe alte site-uri aceasta este culoarea lui

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

J&B este scotch si este mai deschis la culoare. Jack Daniels este bourbon si este mai inchis la culoare. Nu trebuie sa semene, sunt obtinute prin procedee diferite si au aspecte diferite. Scotch-ul este mai degraba galbui, iar J&B este unul dintre cele mai deschise la culoare. Asadar nu ai primit altceva, doar ca nu stii ce ai cumparat exact.

1 răspuns: