| TobaccoAlina a întrebat:

Am dat comanda de untelefon la Digi, pe data de 15.12 nici un raspuns pana acum. Voi in cat timp ati primit comanda?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Acum e o perioadă specială, până după anul nou, n-o mai fi nimic. Puțină răbdare...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa til dea dupa revelion pe 3 sau 4 ianuarie cand reincep serviciul, dar ai facut o mare prostie ca ai comandat de la ei, in primul rind telefoanele sunt codate doar in digi, nu le poti folosii si pe alte retele si cu banii care i platesti ratele iti luai un telefon bun din altex sau media galaxy cu garantie care mergea in toate retelele, plus ca daca nu esti multumită de acest telefon nu ai voie sa il vinzi 2 ani cît dureaza contractul digi pana achiti tot telefonul, si după ce l ai platit se strică ca sunt proaste aparatele chinezării. Huawey are digi petarde