| Cutezătorul4k a întrebat:

Am dat o comanda online de pe Altex si la secțiunea "comanda mea" scrie "confirmată integral". Ce inseamna "confirmată integral"? Pe mail scrie ca o livrează in 7zile lucrătoare de la confirmarea comenzii.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Integral inseamna in totalitate, deci ai avut cel mai probabil in comanda respectiva mai multe produse, care au fost toate confirmate, adica a fost integral confirmata comanda.

| Cutezătorul4k explică (pentru anonim_4396):

Am doar un produs comandat
Acum astept sa mi le livreze…dar cred ca l vor livra saptamana viitoare de acum

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cutezătorul4k):

Asa cred si eu. Integral, atunci, inseamna tot toata comanda, iar acel produs ti l-au confirmat happy

| Cutezătorul4k explică (pentru anonim_4396):

Binee, pe mail scrie livrare in 7zile…de acum saptamana viitoare sa vad daca mai primesc vreun mail ceva de la ei