| Mmmmmmmmm11 a întrebat:

Am făcut acum o săptămână comanda de la storemeraz.ro si nici acum nu a ajuns la mine. am primit email ul de confirmarea comenzii, dar nu a ajuns la mine.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E un site legit? ai platit cu cardul?
vezi ca mai sunt scammeri la care platesti si nu primesti nimic. Dupa care dispar din piesaj!
Luati lucruri scumpe de la magazine fizice sau online dar recunoscute.
Ce este ieftin nu este totdeauna si REAL!

| MihaiSurdu a răspuns:

Incearca sa ii suni sau trimitele mesaj pe whatsapp. Pare ca acest site vinde chestii care nu sunt originale majoritatea daca ai vazut.
Deci este un risk ca comanda ta sa fie inca in procesul de impachetare. Poate au facut o greseala. Nu cred ca poti lua o teapa de pe acest site find popular.

| Mmmmmmmmm11 explică (pentru MihaiSurdu):

Le am dat mesaj pe whatsapp, gmail i am si sunat, nu răspunde