| WayhaughtK a întrebat:

Am facut duminica o camanda de carti la Litera si de atunci la statusul comenzii scrie "se proceseaza".
Sa fie vreo problema?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil, de atunci n-a citit nimeni comanda ta.

| Adrian5575 a răspuns:

Poate nu au pe stoc o carte pe care ai comandat-o si trebuie sa o ia de la furnizor. Daca aveau toate cartile pe stoc, in maxim 3 zile trebuia sa te sune curierul. Poti sa suni acum la ei sa intrebi ce se intampla sau mai asteapta pana maine.

| WayhaughtK explică (pentru Adrian5575):

Duminca au fost reduceri foarte mari de pana la 70% si ma gandesc ca poate au multe comenzi...

| Adrian5575 a răspuns (pentru WayhaughtK):

Se poate. Mai asteapta, poate vine maine sau poimaine. Daca nu vine comanda si pe site scrie in continuare ca se proceseaza, suni luni la ei.

| WayhaughtK explică (pentru Adrian5575):

Ok. Multumesc!