| CiucaDenis a întrebat:

Am facut o comanda pe Okazii pentru o husa.Pe site scrie ca oferta se va termina in 28 de zile.De ce trebuie sa astept? Poate sa mi se trimita coletul mai repede?

Răspuns Câştigător
| TeoB12 a răspuns:

Nu trebuie sa astepti, clar zice ca oferta este valabila 28 de zile adica dupa ce expira timpul oferta nu mai e valabila

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Se refera la anunt, cand expira nu are legatura cu livrarea. Oferta e anuntul sa știwinking

| doareuio a răspuns:

Cică „Oferta se va termina în 28 de zile" păi oferta produsului nu când va ajunge coletul la tine. De exemplu astăzi suntem în 13 Martie iar produsul nu vai mai fi pe stoc, peste 28 de zile, deci pe 3 aprilie. Iar dacă tu dai comandă astăzi, îți va veni peste 2-3 zile, deci va fi încă pe stoc. Și eu am comandat tot o husă și a venit coletul peste 3 zile. Funda?