| CARMENCITA a întrebat:

Am nevoie de un sfat.Cu cat as putea vinde un Motorola V975, are camera foto, dar e model vechi? Dar un Sagem myc2-3, mic, incape in buzunar, dar nu are camera, doar se poate vorbi si primi mesaje? Si unde sa dau anunt? La reparatii gsm nu cumpara.

Răspuns Câştigător
| BrokenBarbie a răspuns:

Incearca pe okazii.ro
dar nu iti fa prea mari sperante, daca iei 100 lei pe amandoua e bine.
katalyn nu stiu unde si-a vandut telefonul cu 350 lei, probabil 35 lei.

2 răspunsuri:
| CARMENCITA explică:

Katalyn daca tu poti vinde telefoanele cu atat bravo.Vinde-le si pe ale mele iti dau comision sau ai raspuns pentru puncte.

| katalyn_4878 a răspuns:

Salut!
In primul rand Motorola v975 e el model vechi dar este un telefon foarte buun.Am avut si eu unul si are 3g-ul pentru internet de mare viteza si este foarte bun.De camera secundara si uitasem, la cat foloseam 3g-ul de mare viteza, dar si camera este foarte buna! Eu l-am vandut cu 350 lei dar era in stare foarte buna! Si anunt am dat pe internet, dar din pacate, nu mai stiu pe ce sitesad.Si despre sagem myc2-3 nici nu am auzit de el, d-ar m-am uitat acum la poze cu el.Il poti vinde cu 100 lei).
Funda?:Sbig grin:X