| DailySmoker123 a întrebat:

Am o intrebare, stie cineva de unde pot cumpara o geaca cum are Connect-R in poza asta : https://www.facebook.com/....../photo.php Dati-mi un site ceva, sau spuneti-mi va rog daca stiti vreun magazin, nu vreau exact asa, dar sa fie in genul asta, ma intereseaza sa aiba gulerul exact la fel. Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Daca vrei pot sa-l intreb de unde si-a luat-o si iti spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai tu bani.

| DailySmoker123 explică (pentru anonim_4396):

Nu ti-am cerut parerea in legatura cu statutul meu financiar. Te-am intrebat daca stii de unde o pot cumpara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DailySmoker123):

Am glumit ma, oricum e faina geaca.

| Crestin_Alex_1997 a răspuns:

Poti din mall sau de la secon hand.