| Adii_Adii_1996 a întrebat:

Am osora de 12 ani.ce ar trebui sa ii iau de craciun?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Ciocolata cu alune.

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ceva fun si folositor de genul http://bit.ly/cutiebijuterii sau un ursulet de plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci: In ajunul Craciunului ii faci o invitatie la mall sau un magazin ceva si observi ce ii place mai mult.O rogi sa iti zica ce si-ar dori ea, dar nu dai de banuit ca ii vei face tu cadou. Dupa ce ajungeti acasa,, in limita banilor care ii ai, te duci si ii cumperi ceva din ce i-a placut.va fi frumos surprinsa cand va vedea ca i-ai luat ce isi dorea.

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Un telefon, hainte cool, oje, accesorii.

| DariaHhaa a răspuns:

Eu am 13 ani dar cred ca ii poti cumpara: niste bluze dragute de iarna, un telefon, accesorii(bratari, cordelute elegante, lantisoare) sau o carte.winking

| SaintBernard a răspuns:

Depinde de buget, desi nu cred că e prea mare. Iti sugerez sa iei o carte, si s-o stimulezi sa citească, e cel mai folositor cadou pe care i-l poti face.

| SaraFunnyNFJ a răspuns:

Păi poți să îi iei nişte cordeluțe, agrafe, un jurnal cu cheie poate, ceva eșarfă mai groasă, o căciulă dulciuri.

| 1000vizualizaripeyoutube a răspuns:

Depinde ce prefera :/ ai putea sa ii iei o carte sau ma rog daca are 12 ani nu ii iei papusele!

| FreeFootball234 a răspuns:

Ce-i place?