| christian90 a întrebat:

Am reusit sa ma inscriu pentru rabla electrocasnice si stiu ca maine se ofera voucherul pentru masina de spalat si altele, insa nu am gasit toate informatiile de care am nevoie (cel putin eu). Totodata, pe afm.ro apare intreg programul; pe mine ma intereseaza voucherul pentru tv (am un tv color cu tub de dat, poate asa ma pot uita si eu la pro tv hd). Stiti cate vouchere se pot primi per CNP? De asemenea, am vreo sansa sa le dau tv-ul meu cu tub?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu am gasit un televizor full HD la mare reducere (aproape 40%), l-am comandat imediat.
Sunt foarte multumit de el, iar TV-ul meu vechi l-am donat printr-un grup pe FB.
Crede-ma, castigul meu a fost dublu: atat banesc, cat si moral. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine stringi bani si cumperi nu te increde in programele astea ale lor ca i ei plasa, sunt multi care profită de programul rabla la electrocasnice si electronice si fie stocul se epuizeaza fie ei nu i ti dau tie atitia bani incit sa i i poti cumpara un tv bun, ca televizoarele full hd sunt scumpe daca vrei oled sau marci consacrate Sony, Lg Samsung, si din banii care i primeti pe voucher diferenta pe care tu trebuie sa o pui poate fi mare si daca nu ai restul de bani pierzi voucherul, sau i ti cumperi un televizor lcd care este de proasta calitate in banii obtinuti pe voucher, vezi si tu cîti bani primesti pe voucher.