| Denysa-Myhaela a întrebat:

Am si eu o intrebare, e bun centura asta de slabit vibra-tone? Am vazut si eu la teleshoping si ma cam bate gandu sa o iau. Cei care ati folosit aceasta centura da rezultate sau e varza?

Răspuns Câştigător
| dodo93 a răspuns:

E varza...eu nu am cum sa folosesc pentru ca trebuie sa am peste 18 ani ca sa o pot folosi dar stiu cazuri mai grave...pe langa ca nu au slabit era sa se si elecrtocuteze...nu era fabricata bine (made in china... logic) si a intrat transpiratie pe la circuiete si nu a mai functionat... s-a supraincalzit si gata...prostii...mai bine mananci sanatos, alergare usoara sau numai o plimbare seara iti face mult mai bine decat centura... e greu la inceput dar merita...mergi la un nutritionist si vorbeste cu el sa vezi ce iti spunewinking

11 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Eu o am de anul trecut si o folosesc aproape zilnic. Tonifica muschii abdominali. Mie mi se pare grozava.
Si pentru ca adesea ma doare spatele, o folosesc si pentru spate. E buna si pentru relaxarea muschilor.Isi merita banii.
Nu am cumparat alte aparate "magice", dar centura mi se pare o achizitie buna.
Sfatul meu e sa nu o cumperi de la teleshoping. Cauta pe okazii.ro si o sa vezi ca preturile sunt mult mai mici. http://www. okazii.ro/catalog/21985213/Centura-slabit-masaj-anticelulitic-Vibratone-Vibra-tone-ca-la-TV. html
O poti lua chiar la jumatate de pret. Daca esti din Bucuresti, te intalnesti cu vanzatorului si ti-o livreaza personal.

| borsec a răspuns:

Aoleu...stai calma si nu da banii la teleshoping-ul asta, eu mi-am luat teapa mare cu niste aparate tot de vibromasaj se numeau Gim for duo cred( oricum intr-un cuvant slabesti fara miscare) o porcarie, eraua niste aparate care produceau electrosocuri muschilor printr-o baterie si o capsa(o capsa normala de haine).

| gabimaris a răspuns:

Tot miscarea in aer liber, alimentatia sanatoasa si atitudinea pozitiva sunt armele cele mai indicate in slabit! Sa nu uitam despre importanta respiratiei corecte pentru oxigenarea creierului!
Restul, ca sunt centuri, ca sunt aparate si alte accesorii, sunt doar mofturi si scuze!
Sanatate!

| madonica a răspuns:

Am avut si eu asa ceva si o am si in ziua de azi stateam cate 12 ore (lucram la munca cu ea)pe burta, picioare dar toto degeaba -cel mai bun remediu e alergatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Varză?
Este puțin spus, mai bine un abonament la sală și efectul dorit îl ai garantat.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine da mai mult varza decat sa iti faca;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era cat pe ce sa mi iau si eu o centura din aceasta facatoare de minuni ma bucur ca am vazut sfaturile voastre
mari tepari se cred astia de pe la tv cu reclamele lor de tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-am luat o centura si am fost multumita de ea. Colegele mele de asemenea si-au comandat cate una fiecare. una e multumita una nu! deci... eu zic ca isi merita banii! mai ales ca este destul de buna si pentru durerile de spate (munca de birou ne omoara laughing!

| ana_1197 a răspuns:

Nu e bun k are o prietena de-a mea si numai a dat bani degeaba.

| deea_6152 a răspuns:

O am si eu... n are nici o treaba.mai bine nuhappy

| alli18 a răspuns:

Nu. Nu e buna deloc! nu slabesti absolut nimic... Cele mai bune aparate de slabit sunt relax and tone si abtronic X2 daca tot vrei o centura.