| Dyutzza a întrebat:

A folosit cineva centura U Slender pentru slabit? Este buna?

5 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Ia centura aia si mananca cate o pizza pe zi, cartofi prajiti si fast-food si sigur o sa ai rezultate. ( In caz ca nu ti-ai dat seama sunt ironic. )

De ce nu faci tu ceva pentru a slabi, sau pentru un corp mai frumos, de ce apelezi la asa ceva? E doar o chestie de marketing, si oamenii mai lenesi le cumpara, ca e mai usor sa stai in casa la TV, sau in pat toata ziua decat sa faci putin sport si sa ai un corp asa cum iti doresti.

| Dyutzza explică (pentru NDC12):

Apreciez sfatul, dar intrebarea mea era adresata oamenilor care au incercat centura, nu celor care doresc sa fie ironici ( cum ai spus tu). Asa ca daca ai folosit centura imi spui parerea daca nu, nu. E asa de greu? Nu am cerut alte sfaturi.

| NDC12 a răspuns (pentru Dyutzza):

Cand vrei sa slabesti cel mai mult conteaza alimentatia, 80-90 % alimentatia si 10-20 % sportul. Daca vrei poti face exercitii cardio ( alergare, saritul corzii, 3-4 zile pe saptamana o jumatate de ora / zi si asa slabesti cel mai bine. ) Daca nu vrei sa faci sport si crezi ca poti slabi cu centura aia poti sa o iei, dar repet alimentatia conteaza cel mai mult. Si asta nu inseamna sa mananci doar salata, fructe, etc! Doar fara carbohidrati.

| Florinaa123 a răspuns:

E bunicica, pot sa spun.

| Elena_Cristiana_1983 a răspuns:

Primele dati cand o folosesti se vad cat de cat rezultate dar dupa...