| anonim_4396 a întrebat:

Am un ceas Rolex F437091.
Avea o holograma pe spate si era putin dezlipit si l-am dat jos.
Mai are valoare?

3 răspunsuri:
| P3TR3 a răspuns:

Chiar daca ai dezlipit acea holograma se cunoaste valoarea ceasului dupa material si aspect...Dar se poate sa fie si fake (fals), deci poti sa iti fii luat teapa...Dar sa speram ca nu e asa.BaFtA!

| Quokeepac a răspuns:

Ceasul este foarte vechi nu e ca si cand l-am luat acum si s-a dezlipit

| arthurarad a răspuns:

Daca are holograma care se poate dezlipi asa usor, ai toate sansele sa fie fake, implicit valoare aproape 0.