| Cosmin483 a întrebat:

Am un hanorac suuuper frumos pe care l a pătat mama cu clor. Pe mancei e cu albastru închis și muștar sau crem (nu știu ce culoare e), gluga muștarul ala, buzunarul albastru iar restul alb. Oare dacă îl bag în clor pe bucatele de culori mergi sa l fac alb?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu merge, il strici mai rau si va trebuii sa il arunci.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă!

| WhiteLife a răspuns:

Nu cred ca se va albi la alb curat, poate o nuanta galbuie in cel mai fericit caz. Du-l la o curatatorie si intreaba acolo, poate iti recomanda un produs sau au un sfat practic.