| akex a întrebat:

As dori sa imi cumpar un tricou, un sort, o minge(poate), aparatoare, manusi de portar, etc.De unde ati spune sa imi iau, puteti spune si site-uri nu doar magazine

Răspuns Câştigător
| ToNy112 a răspuns:

Haine,minge,aparatori,manusi reecomand decathlon, dar la adidasi cauta in adidas si nike

2 răspunsuri:
| MACookie02 a răspuns:

La Decathlon gasesti de toatewinking

| Lebăda a răspuns:

Intersport e o firma serioasa, scumpa ce-i drept, dar ai siguranta ca e original. Gasesti firme renumite ca Nike, Adidas, Puma etc. cat si creatii proprii. Sedii sunt in Suceava, etc. Sediile sunt aratate pe siteul intersport http://www.intersport.ro/