| alleex a întrebat:

As vrea sa gasesc modelul asta de shuzi:Globe Tribe Black Charcoal Atheist. Recunoaste-ti vreunul modelul sa imi puteti spune un magazin.de unde ii pot lua? am cautat mult timp si nu i-am gasitsad Nu imi sugerati nume de site-uri unde as putea sa caut, sincer am vazt toate siteu-rile din romania cred, vreau o indicatie sigura de unde gasesc strict modelul asta.

1 răspuns:
| justME_5139 a răspuns:

Http://www.stylefeeder.com/i/czlgjkbr/Globe-Tribe-Black-Charcoal-Atheist

incearca aici. mai bine din strainatate, mai de calitate, decat porcariile din romania.Bafta in continuare!