| ruxy_3175 a întrebat:

As vrea sa imi comand o trusa de machiaj de pe internet. As vrea sa stiu daca timpul in care imi vine este exact cel in care scrie pe pagina aceea si daca transportul costa exact cat scrie acolo thinking Poate sa ma ajute cineva?

Răspuns Câştigător
| Frogie a răspuns:

De pe Okazii mi-au luat si eu love struck. Daca ti`o trimite prin posta cu ramburs nu e nici un fel de problema. Intarizere prin posta poate avea dar nu mai mult de 1 zi doua si asta se intampla foarte rar. Cat despre pret, este cel care il stabilesti cu vanzatorul plus aia 6 lei la posta sau 9 lei ( care ii poti plati tu sau el. depinde cum va vorbiti )

2 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Depinde de unde.trebuia sa ne spui si site`ul poate unii dintre noi au mai comandat de acolo si stiu exact. eu una as prefera sa-mi cumpar eu de la un magazin decat de pe net pentru ca nu poti stii niciodata calitatea, asta daca nu bineinteles este o firma foarte cunoscuta care vinde si pe net.