| EmmEmma a întrebat:

Va rog mult de tot as vrea sa imi comand ceva de pe amazon.uk.co aceasta pagina este din urcaunia? si costa mult transportul?

Răspuns Câştigător
| bbyyyyyyyy a răspuns:

Eu mi-am comandat anul trecut ceva de pe amazon.com... Nu scria cat este transportul doar pretul produsului care era cam de 50 de lei. Peste vreo 2 saptamani cand a venit am observat ca numai transportul este de 200 de lei. Deci te sfatuiesc sa nu comanzi daca nu scrie clar cat costa transportul sau poate vei pati ca mine

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca amazon.com, e domeniul corect.

| Darria a răspuns:

UK inseamna United Kingdom, adica Regatul Unit[Anglia, in principiu]. eu te sfatuiesc sa iti comanzi de pe un site din Romania sau sa iti cumperi de la un magazin[depinde despre ce este vorba...]. Nu are sens sa ceri livrare din Anglia...