| deyu121 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar jurnal fix ca al violettei, dar nu are cheita de aia si oricine se poate uita in el, dar imi place si as vrea sa il i-au.Problema e ca am vazut un jurnal monster high cu cheita si cutie si e ieftin si l-as cumpara, dar as vrea violetta.Care dintre ele sa aleg? Nu ma pot hotara, de aceea am apelat la voi.

4 răspunsuri:
| Ilincadeea a răspuns:

Cel cu Violetta zic eu.happy

| Moraru_Beatrice_1979 a răspuns:

Eu zic jurnalul cu Monster High pentru ca are cheita dar daca iti place foarte mult Violetta si esti un mare fan poti sa-ti ei jurnalul cu Violeta.
Funda?

| deyu121 explică (pentru Moraru_Beatrice_1979):

Mai astept cateva raspunsuri si apoi vad

| Diana444 a răspuns:

Jurnalul cu Monster High, asta as alege eu!