| 5Cx a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar niste role de calitate cu roti de silicon dar nu pentru incepatori... ceva cu care poti face scheme si care sa prinda viteza mare cu pretul intre 100-200 lei marimea 37 sau 37.5, magazinul sa fie online, FUNDA.

Răspuns Câştigător
| TudorGamer a răspuns:

Ok..deci...adica vrei role aggressive mai pe scurt...incerca sa cauti pe skateworld.ro sau pe siteuri speciale de role sau de skate! Pentru incepatori incearca niste fabio enes sau niste cult street-uri! Mult noroc!

| 5Cx explică (pentru TudorGamer):

Care e diferenta dintre role Fitness role Agresive si role Freestyle?

| TudorGamer a răspuns (pentru 5Cx):

Cele Freestyle dunt petru sport mai mult! Adica pentru ``plimbat cu viteza`` nu stiu exact cum se spunelaughing Si cele Agresive sunt pentru performanta, pentru cheme dheme poe bare pe rampe, un special pentru cheme pe bare

3 răspunsuri:
| MariaRawr a răspuns:

Eu nu inteleg de ce vreti magainele online. Daca sunt rupte, daca nu iti vin. Ce, va e lene sa mergeti la magazin? EU nu stiu site-ui online, dar poti incerca un DECATHLON sau INTERSPORTS. O zi buna