| BruneTTe a întrebat:

As vrea sa`mi cumpar zilele astea role si cum nu ma pricep nu as sti ce sa aleg. ceva sugestii? [ sa fie de silicon happy ]. Vreau ceva bun dar nu neaparat de profesionisti ca nu e cazul

7 răspunsuri:
| BruneTTe explică:

Dar stiu sa merg. chiar mai mult decat CAT DE CAT happy. nu m`am exprimat eu bine happy probabil.

| pau2009 a răspuns:

Dac aesti incepator sa -ti cumperi neaparat cu roti mici, daca stii cat de cat, nu cred ca are importanta, doar sa nu fie rotile 2 cate 2 ca la masina, sa fie in linie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista de profesionisti. Toate sunt la fel. Marca RCO este cea mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sa stii macar cat de cat sa mergi si sa iti iei ceva bun

| Aly07 a răspuns:

Da sa fie din silicon, doar rotzile daca se poate tongue

| marius577 a răspuns:

Roxa.

| lolySsweet a răspuns:

Cele mai bune sunt cele care pot sa schimbi oricand numarul la picior, sa fie rezistente si sa nu fie din plastic moale sau subtire ca ramai fara role