| sonyaminia a întrebat:

As vrea sa stiu mai multe informatii despre orange? este cel mai bun daca imi fac un abonament pot primii un telefon gratis la alegere oricare? de unde pot afla mai multe informatii? si cat costa telefonul samsung galaxy s2 la liber sau la abonament? dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| mihaimike15 a răspuns:

Pai Orange dupa parerea mea este cel mai bun nu am avut nici o problema, despre telefon gratis poti avea doar daca ai multe puncte thank you care le primesti daca platesti abonamentul la timp informatii suplimentare gasesti pe www.orange.ro iar telefonul galaxy s II la abonament variaza intre 149 euro -520 euro dar eu ti -as recomada LG optimus black pentru ca eu il am de mai bine de jumate de an si e fff. bun care l-am luat tot de la Orange