| Alexander7853 a întrebat:

Ati auzit de acest site?
Sunt pasionat de radioamatorism si de mult timp imi doream sa pot sa ascult frecvente si mai multe posibilitati si recent am gasit acest site www.sdrstore.eu care vinde produsele de le cautam de ceva timp la un pret bun. Mi-am cumparat un RTL-SDR v4 de la ei cu undeva pe la 350 RON, cand pe OLX sunt de la 450 lei. In plus, mi se parea putin prea bun sa fie adevarat, dar m-am rugat sa fie adevarat si am comandat si chiar a venit, si chiar destul de repede, in 8 zile. (Am atasat niste poze mai jos) si voiam sa stiu daca si alte persoane de aici au mai cumparat de la ei, ca mi se pare putin cam necunoscut pentru ce ofera. Multumesc
Poze - https://imgur.com/a/F6YVFzx

Răspuns Câştigător
| Dragobeta a răspuns:

Felicitari! Ma bucur pentru tine.
Ziceam ca nu toata populatia e pasionata de radioamatorism, de aia site-ul nu e cunoscut. Nu ca nu ar fi bun.

2 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Nu cunosc. Dar dupa nume, pare a fi ceva strict specializat pe produse de radioamatorism. Cati sunt pasionati de asa ceva? Pe cand olx...

| Alexander7853 explică (pentru Dragobeta):

Din cate am auzit sunt foarte multe persoane pasionate de asa ceva. Este un fel de hobby sincer mai ales pentru mine

| Dragobeta a răspuns (pentru Alexander7853):

Felicitari! Ma bucur pentru tine.
Ziceam ca nu toata populatia e pasionata de radioamatorism, de aia site-ul nu e cunoscut. Nu ca nu ar fi bun.