| Girltpu a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe avon-shop.ro? A decurs totul bine?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Da, am comandat și totul a decurs bine. În pachet am primit și o broșură Avon cadou + o mostră de parfum.
Deci poți comanda cu încredere happy

3 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Se poate comanda. E simplu. Intri pe sit-ul oficial, si te uiti cum poti comanda. Acolo o sa gasesti toate detaliile de care ai nevoie.

| sebi1dinei a răspuns:

Pretul transportului nu a fost cel stabilit prin telefon cu operatorul Avon

| Koala a răspuns:

Eu am luat si a dercurs destul de bine depinde de unde esti dureaza vre 2-3 zile