| liceu a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe site-ul www.koyos.ro. e o firma serioasa? si cat e taxa pentru transport? stau in Caras Severin.+ alte informati.
multumesc. funda

2 răspunsuri:
| xAliya a răspuns:

Un sfat ocoleste i sunt foarte neseriosi mie imi confirmasera o comanda(din fericire era ramburs) ma sunasera sa mi zica data livrari ca dupa o jumatate de ora sa primesc un mail cum, ca produsul numai era pe stoc si ca nu pot onora comanda.Mai bine market online sau pc garage.

| punk17er a răspuns:

Am comandat la ei sunt seriosi, si transportul a fost de 18 lei...