| Mary Marry a întrebat:

Ati cumparat vreodata de pe acest site? http://translate.googleusercontent.com/......ranslate_c
Sau daca nu stiti macar cum sa fac comanda ca sa mi se aduca in Romania, sau macar daca se poate aduce prin comanda?
Multumesc

2 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Jos de tot, în stânga scrie International Order, încearcă sa afli ce te interesează contactându-i la adresa de email lăsată acolo. Baftă!

| ionnelu a răspuns:

Nu livreaza in Romania pentru persoane fizice si pentru valori mai mici de 1000$