| anka a întrebat:

Ati cumparat vreodata de pe OKazii.ro?

Răspuns Câştigător
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Da. dar ca sa vezi daca omul este ok dai pe numele lui si te uiti la calificative. Daca are mai multe pozitive decat negative e OK happy

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Am si cumparat am si vandut. Daca vrei sa cumperi trebuie sa fii atenta de la ce persoana cumperi si ce produse cumperi (nu toate produsele care se vand sunt de calitate).

| SRB a răspuns:

Am cumparat si vandut pe okazii. Verifica fiecare vanzator la calificative. Cei fara calificative si cu negative foarte multe nu sunt prea credibili, ferestete de escroci, citeste si ce au zis alti despre ei. Adreseaza o intrebare pe forum daca licitatia are una mai inainte sa cumperi seva. happy

| Fredie a răspuns:

Buna. Nu am cumparat nimic, insa am vandut cateva lucruri. Site ul in sine mi se pare organizat destul de bine. Conteaza mult peste ce persoana dai. Daca este onest si iti prezinta in mod corect produsul pe care il vinde. Eu am vandut, spre exemplu o camera web, primita cadou, la achizitia unui monitor. Era noua, sigilata si desigur ca am vandut o la aproximativ jumate din pretul de piata. Asadar a fost un chilipir pentru cine a cumparat o. Poti asadar sa iei un proodus bun la un super pret, insa daca dai peste o persona dubioasa, poti lua si teapa. Ai grija! Pa, pa.