| annamia a întrebat:

A mai comandat cineva pana acum de pe site-ul wish.com? sunt de incredere? produsele par ok, dar nu sunt convinsa de calitatea lor.

3 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Depinde ce vrei sa comanzi eu zic ca par a fi ok...

| annamia explică (pentru Jokyo):

Am vazut atat articole de vestimentatie care au preturi mici si par ok dar si accesori, insa repet, ma ingrijoreaza calitatea produselor, de exemplu produsele de pe wholesale China arata impecabil in poze si când ajung acasa hainele sunt jafuri care iti este rusine sa iesi pe strada

| Alyzutza1245 a răspuns:

Pana la urma ai comandat. ca si eu mi-as comanda