| Cassidy a întrebat:

acusi este ziua verisoarei mele si nu am nicio idee ce cadou sa-i fac.
P. S.:Ea implineste 9 ani.(si inca e copilaroasa, mentionez ca sta la curte-la tara- si are destule animale) oricum dulciuri o sa-i cumpar si poate chiar o carte(dar ce fel de carte-este in clasa 2 - ) multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| IcsD a răspuns:

Carte: Cuoare- Inima de copil, iar pe prima pagina scrii ceva din suflet. Atunci cand va fi mare va insemna mult mai mult, decat o sa insemne acum ca e mai mica.

Distractie placuta. Funda?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cumpara un obiect care sa il tina in camera ei ceva deosebit.

| iliii03 a răspuns:

Pai... Daca zici ca e copilaroasa poti sa ii cumperi o jucarie de plus cu animalul ei preferat sau ceva de genul asta.

| andtim a răspuns:

Cumpara-i fructe! sunt sanatoase, au vitamine si partile care nu le mananca le poate da la animale big grin

| radudavid63 a răspuns:

O papusa rolling on the floor) SI acum serios, i-ai si tu un urs de plus sau ceva

| Noctzia a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi Lecturile copilarie cls a II-a sau poti sa ii cumperi o carte gen sa descoperim lumea sau orice spatiul cosmic natura etc.

| bogdan0302 a răspuns:

Poti sa ii iei cartea ''lecturile copilariei''e foarte buna

| mayXangel a răspuns:

Daca zici ca este de la tara, ai putea sa-i cumperi haine(nu foarte scumpe), ca sa aiba cu ce sa se mandreasca la celelalte fete.sau o carte gen ''lilly''sau... orice vrei

| Hanara a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o carte care sa o atraga... stiu si eu, ceva cu zane, magie, chestii din astea... Zic asta pentru ca si eu am o sora de 9 ani si cam astea ii plac ei.