| cristina_9458 a întrebat:

am cautat pe net si nu prea a gasit blugi prespalati fara fermoar sau nasturi, cine stie unde pot gasi?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Raluu21 a răspuns:

Hei, eu mi am luat o pereche de blugi prespalati fara farmoar/nasturi (gen colanti, dar din blug) din Stradivarius acum ceva timp :*
S-ar putea sa gasesti si in Bershka, New yorker, Pull&bear, Pimkie, h&m... iti recomand mai bine sa iti iei totusi cu fermoar pentru ca dupa mai multe spalari elasticul din jurul taliei o sa se cam lase :*

| AryennSm a răspuns:

Eu am de la Bershka o pereche de blugi din astia... Totusi sunt luati din decembrie, dar poate mai gasesti.