| Vee a întrebat:

Am cumparat de curand o noua placa de intins parul dar nu stiu daca e de ceramica scrie 100% Ceramic Professional Hair Iron, Firma Feichiang

Oare e sau nu e thinking

fundita kiss

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca scrie 100% ceramic, sigur este.

| Daviiiiiid a răspuns:

Este! este aproape una din cele mai bune, si sora mea are (17) si zice ca e foarte buna! Dar te roog da-mi fundita si raspunde-mi la intrebari!

| MissCamelia a răspuns:

Daca e ceramic in denumire, tu cam ce crezi? pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Aia cu cap mare a răspuns:

Sigur e de ceramicawinking

| sasha a răspuns:

Estewinking 100 % dar se si vede daca nu observi diferenta vizual cumpara-ti una care nu e de ceramica si atunci o sa stii ca a ta e de ceramica happytongue

| ~kostynela~ a răspuns:

E de ceramica sigurwinking