| ArnautuAny a întrebat:

Bună.Am făcut comanda de pe shein și mi s-au tras banii de 2 ori.Cum pot să-mi recuperez oare banii? Un Nr de telefon daca se poate

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Shein este o companie in China si tu nu-ti poti permite sa suni acolo ca te costa o mana si un picior sunatul in china, apoi tu nu stii sa vorbesti chineza.

Trimite email sau cere refund la comanda aia, ca ei raspund in engleza, ca-i usor sa foloseasca o aplicatie care traduce.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai chat de support in cont si vb cu ei.