| StefaniaNeagu a întrebat:

Am o problema cu telefoanele! Nu imi rezista mai mult de 9-10 luni. Asa ca as avea nevoie de un telefon nu foarte scump, cu wi-fi obligatoriu + camera pe ambele parti ( daca se poate )

7 răspunsuri:
| Thebestkiller a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda un Samsung Galaxy S3 Mini la 600 de lei (pe emag.ro). Sau cauta telefoane Samsung, Sony, Allview sunt bine fabricate. happy

| StefaniaNeagu explică:

Http://www.cel.ro/......concept-l/
O parere despre asta? Imi place mult!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru StefaniaNeagu):

De-asta te tin putin telefoanele, ca-ti iei toate marcile proaste. Allview? trash it. Ia-ti Samsung ca nu te invata lumea de rau.

| StefaniaNeagu explică (pentru AlexanderAdrian):

Nu am avut marci proaste in afara de Vodafone. Ultimul meu telefon a fost iPhone4S, la fel ca multe alte telefoane de ale mele mi-au cazut de pe balcon sau aruncate la nervi. De aceea vreau ceva foarte ieftin! intelegi?

| Maarriiaa a răspuns:

Eu iţi zic 2 firme unul am eu şi celălalt o verişoară. Acer şi yezz ..au cate 5-7 modele de fiecare ..depinde de care vrei cu mai multă memorie, cameră de 12, de 8. uită-te.

| carameaua a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s plus. am dat 800 pe el. e foarte rezistent. il am de aproape 2 ani si nu a patit nimic. cred ca si la tine o sa rezistente pentru ca are display godzila e foarte rezistent. sper ca te-am ajutat