| larrii a întrebat:

am o intrebare. Daca am dat o comanda de pe un site din strainatate si nu am scris adresa completa, am scris doar strada si nr, coletul ajunge si ramane la oficiul postal al orasului? Aviz postal nu am cum sa primesc din moment ce nu am scris apartamentul sau etajul.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil va ramane la oficiul postal, si o sa trebuiasca sa te duci tu sa verifici, asta daca nu ai un postas mai de treaba si dupa nume o sa te gaseasca el sa imi puna avizul in cutie

2 răspunsuri:
| Cristi112 a răspuns:

Daca ai lasat numarul de telefon te suna curierul cand ajunge pe strada ta nu conteaza ca nu stie unde stai

| suntserios a răspuns (pentru Cristi112):

Ce curier bre daca el a comandat prin posta. E o noua moda pe TPU sa raspundem fara sa citim intrebarea.