| anaM2000 a întrebat:

Am vazut pe Elefant.ro parfumuri care sunt reduse de la 300 lei, la 80 lei, de exemplu, iar pe alte site-uri, gen Aoro.ro este la pretul de 73 lei, fara reducere. Care este diferenta? si de unde merita achizitionat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Elefant, cred. Am mai auzit de experiente proaste cu aoro in ceea ce priveste parfumurile. Acum, e alegerea ta

| Gonrax a răspuns:

Schema de marketing. La cei de la Elefant reducerea pare mai mare, si lumea prefera sa ia de acolo. Era evident big grin

| EllaTheStrange a răspuns:

Cei de la Elefant.ro sunt destul de cinstiti si sunt foarte amabili. Din cate stiu eu, parfumurile lor sunt pe bune. Adica mai sunt site-uri in care gasesti doar apa de colonie in sticla de parfum si tot felul de magarii. Personal, nu am cumparat parfumuri de pe oricare site online. Dar as miza mai mult pe elefant.ro.

| Charl a răspuns:

Cei de pe Elefant Cred ca in acest mod atrag clienti prin reducerea care o acorda. Aoro sunt mai realisti.