| danire a întrebat:

As dori sa cumpar un parfum dintr-un magazin online dar nu ma pot decide... voi ce-mi recomandati:strawberrynet, parfumania sau aoro? Multumesc!

9 răspunsuri:
| AlecSSyA a răspuns:

Strawberrynet

| Seline a răspuns:

Strawberrynet, daca iti permiti, un alt dezavantaj ar fi costurile transportului care nu sunt micihappy insa sunt seriosi.De pe celelalte site-uri nu am comandat (unele produse le gasesc in magazine - daca esti din Bucuresti da o tura pe la Sephora)

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Din cate am auzit este bine de la strawberrynet...Acum tu stii happyDepinde ce fel de parfumuri preferi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am luat de la AORO. A fost ok.

| undercovergirl a răspuns:

Eu am cumparat de la aoro, inainte de sarbatori un parfum. A fost foarte ok, pachetul a venit in 3 zile.

| cocolina a răspuns:

Strawberrynet...hee heehappy

| ciupy a răspuns:

Parfumania au parfumuri bune ca marca si ieftine din cate imi amintesc

| mihai777 a răspuns:

Parfumania clar!

| danire explică:

Deci...toate trei...Ma intereseaza foarte mult sa fie intr-adevar de firma si nu falsuri!