| adrian_3844 a întrebat:

As dori sa fac o comanda online pe niste basketi Converse, dar nu stiu de pe ce site as putea lua. Vreau sa fie originali si doresc parerea numai in cazul in care ati facut deja comanda pe site-ul respectiv! Necesit seriozitate maxima! Cel mai un mod de multumire pentru opiinii voastre sunt FUNDELE!

4 răspunsuri:
| SorinaSuciu a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/tenesi+converse+bascheti.html
eu mi-am luat o pereche de aici si totul a fost ok. te uiti dupa un utilizator cu calificative bune si iti garantez calitatea produsului

| Alelulu a răspuns:

Www.converse.com, sau originals.ro

Răspuns utilizator avertizat