| Paduraru_Claudiu_1997 a întrebat:

As dori sa un cub rubik pentru incepatori. Ar fi bine daca puteti sa imi dati si linkuri. happy

Răspuns Câştigător
| ClanuTractoR a răspuns:

Cred ca voiai să spui ''Aș dori sa cumpăr un cub rubik'', poți cumpăra de aici
http://www.genios.ro/catalog/cuburi-rubik/

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai dori sa ce? Ca nu reiese din ce-ai scris tu acolo.
Iar cubul Rubik e...cub Rubik si atat; il invartesti pana-ti ies ochii si pana reusesti sa-l faci.
Cam ce intelegi tu prin cub pentru incepatori? Sa aiba instructiuni, sau ce?

| Ion_Zvarici_1972 a răspuns:

Mai poti cumpara de pe www.ultimax.ro Magazinul are o oferta diversificata de cuburi, iar preturile sunt accesibile.