| Freakz01 a întrebat:

as vrea sa imi dau comanda de niste nike-uri airmax 90, pretul lor este in jur de 380 de ron, stiu ca nu sunt origniali dar totusi imi place modelul acela si originali nu am gasit happy si intrebarea este : daca are cineva? cum se comporta? adica se rup, rezista chestii din astea, mai multe detalii va rog, multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut nike luat din magazin nike si dupa o saptamana s-au rupt (erau alt model)

| danutz9100 a răspuns:

Nike original gasesti aici: http://www.superpret.net/original/nike/

E si un model airmax pe ultima pagina la 600 lei, nu merita sa dai 380 lei pe un fake.

| EllaC2710 a răspuns:

Eu am avut vreo 4-5 perechi de Adidasi si balerini NIKE si au fost fffffff foarte rezistenti. Am fost foarte multumita, si sunt si in continuare, de acesta marca.