| Pinkyx a întrebat:

As vrea sa imi scumpar niste ochelari de pe okazii.ro. Nu stiti in cat timp vine comanda? Este prima data cand cumpar ceva de pe acest site si as vrea sa stiu daca este de increderebig grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Este de incredere. Stiu multe persoane care comanda. Chiar si eu am comandat.
Depinde de ziua in care vanzatorul produsului o pune la posta. In general la mine vedeau intr-o saptamana.
Site`ul este de incredere. Ti`l recomand
Sper sa te ajute :*

1 răspuns:
| DonAnonymius a răspuns:

Chestia e ca nu iti vine nimic. Tu trebuie sa stabilesti o intalnire cu vanzatorul.Ai numarul lui de mobil sau adresa lui de mail in profil.