| yoyoFlorin a întrebat:

Buna as vrea sa-mi cumpar o arma cu bile de cauciuc si nu stiu de care model sa-mi iau imi dati sugestii? Este importanta este pentru ziua unui baiat. FUNDA mare tongue P.S stiu ca nu este categoria buna ma scuzati

Răspuns Câştigător
| bogdan1004 a răspuns:

Buna,imi primul rand prietenul tau are permis de port-arma, sau un certificat de la politie ca isi poate achizitiona o arma? Daca da doar el poate merge sa si-o cumpere pe baza certificatului/permisului port-arma
Tu daca nu ai asa ceva nu iti va da nimeni voie sa cumperi o astfel de arma