| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa-mi cumpar o arma cu bile de cauciuc si nu stiu de care model sa-mi iau imi dati sugestii?

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

La ce ai tu nevoie de asa ceva? Esti inca minor mai bine astepti varsta care ar trebui sa o ai apoi esti independent faci ce te taie capul dar pana atunci stai in banca ta, lasa prostiile, o zi buna!

| yoyoFlorin a răspuns (pentru Brâncuşi):

Nu eu as vrea sa am o arma de acum nu te intereseaza pe tine varsta mea sau ce fac eu am actualizat aceasta intrebare ca aflu un model da se vede ca dumnevoastra nu sunteti carei cuvantul sintelectual

Întrebări recente