| andutzai a întrebat:

As vrea sa-mi raspundeti repede la aceasta intrebare... este ziua verisoarei mele ce implineste 13 ani si nu stiu ce sa-i cumpar... ea este pe stilul rock dar eu sunt mai lollipop si habar nu am ce cadou sa-i fac ziua ei este la ora 16:00. Va rog spuneti-mi ce sa-i cumpar >>>fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac bijuteriile rock style.nu stiu ea daca poarta ca e inca mica;) dar uite de unde imi iau eu: http://www.argintarie.ro/......-pg-2.html sau poti sa alegi o pereche de cercei din argint simplu.pe care ii poate purta si casual, dar si la tinute rock (ceva cum sunt cei spiralati) sau medalionul scorpion care e super tare sau pur si simplu un colier din ala de silicon (tipic stilului rock). Succes in alegerea cadoului si...la multi ani si din partea mea :)

11 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Ia-i o palarie de vrajitoare.

| Sin a răspuns:

Un tricou cu trupa ei preferata de pe bestial.ro
Un CD, accesorii rock
Dar cred ca te-ai gandit prea tarziu pentru un cadou.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Hmmm... Buna intrebare! Daca tot e cu stilul rock cumpara-i un CD cu muzica rock (daca asta e stilul ei...nu ai ce face). Si daca crezi ca trebuie mai mult, cumparai si o pereche de blugi stramti sau ceva de genu. Nu sunt stilul rock dar cred ca ar accepta, poate i-ar placea, dar nu sunt sigura. Pupici sper ca ti-am fost de ajutor happy.

| andutzai explică:

Buna dar nu stiu trupa ei preferata de rock

| Ioana1984 a răspuns:

Buna ai dreptate e greu de ales un cadou, eu ce sa-ti zic poti sa-i iei un cd cu muzica rock sau un set de parfum cu miros mai tare, sau o pereche de cercei cu colana cu model mai extravagant, sau un tricou cu vreo vedeta rock. Du-te in magazine sau de unde iei tu si ai sa vezi ca ai sa gasesti.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce i-ai luat?

| xNirvana a răspuns:

Persoana potrivita is here! Pai o sa-ti dau 3 idei happy :
1. Un tricou negru, modern in acelasii timp, de preferat cu un imprimeu abstract
2. Un Cd cu trupa ei preferata si un poster :] [o intrebi "din greseala" care e]
3.Niste blugi rupti sau eventual un mp4 da e prea scump
Succes!

| dragutzyka29 a răspuns:

Ai putea sa-i iei un tricou negru(asa se poarta la rock-eri) si un CD nou stil rock daca gasesti

| OneMoreGirl a răspuns:

Orice lucru negru... un suvenir ar fi perfect...

| Luv you a răspuns:

Ai putea sa ii iei ori un tricou pe stilul ei ori un ceas de camera ceva, o rama pentru fotografii, un album foto. Succes! :*

| Hazelnuttie a răspuns:

Ai putea sa ii iei o rochie bufanta pe stiulul ei asa cum ar fi pe culorile albastru inchis / negru. Succeshappy