| ederaalexia a întrebat:

ATENTIE! URGENT! Duminica este aniversarea verisoarei mele si nu am habar ce cadou sa ii cumpar. Dati-mi niste idei ca nu stiu ce ma fac..Si bugetul este limitat.
P.S. Implineste 12 ani!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Parfum şi ceva dulce lângă sau o bijuterie şi o felicitare (sau tot ceva dulce)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai, in primul rand trebuie sa stii ce-i place. Poti sa-i cumperi un parfum, sa-l comanzi de la avon. De exemplu daca cineva din cunostintele tale e reprezentant avon, sa comande azi si sa primeasca sambata. Sunte oferte destul de bune! O zi buna!

| cooldede38 a răspuns:

Buna,fetele iubesc plusuriletongue.Cumapara-i un iepuras sau un ursulet de plus si o ciocolata.Ii va placea mult.winkingFunda?puppy dog eyes

| dyad99 a răspuns:

Pai ai pute sa ii cumperi o geanta, o rama cu o poza cu voi doua... ai putea sa ii iei o palarie, se poarta vara asta...sau daca nu fetele adora bijuteriile si fardurile. poti sa ii cauti ceva