| oana1 a întrebat:

Buna care ar fi mai ok sa ii dau la un baiat un lantisor cu pandantiv in forma de inimioara sau o bratara cu jumate de inimiora sau cheita?

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Sfatul meu daca tot vrei sa ii dai ceva fai cadou un lant dar de baieti fara nimic pe el te va iubi tot asa de mult si daca nu ii faci cadou un pandantiv sau bratara baietii nu prea poarta bratara si sunt mai neglijenti ar puteao rupe pierde si sa faci tu caz din asta ca de ce nu o are. acum tu stii

5 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Tu chiar vrei sa poarte asa ceva? Iti doresti, la o intalnire ca intre baieti sa-l creada gay?

Sentimentele nu se reprezinta prin lucruri materiale...

| Delmoniko a răspuns:

Da

| iknewyouweretrouble a răspuns:

Parerea mea, o bratara cu cheita, oricat de romantic ar fi nu prea o sa vezi un baiat purtand pandative cu inimi sau bratari, chiar daca iti apreciaza gestul :*

| AndreeAnn a răspuns:

Bratara happy

| AndreeAnn a răspuns:

Bratara.