| anonim_4396 a întrebat:

Buna care este cel mai bun spray paralizant?
catuse?
funda:*

Răspuns Câştigător
| NIMENII a răspuns:

KO, il are in dotare paza la mine la firma si crede-ma este mai mult decat suficient nu au reusit sa-si revina nici dupa 30 mine...iar despre catuse toate is bune

5 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Aşa de perversă eşti?

Baftă!

| GrizzlyRO a răspuns:

Cel mai bun spary paralizant este NATO happy il gasesti la articolele sportive, este in jur de 10 -15 lei happy Daca nu, mai e unu k-1 ceva de genu si acela este bun happy Funda?

| Saveluc a răspuns:

Cea mai buna arma iti voi recomanda. Dar ar fi bine sa asculti. Arma este "Evitarea" cauta sa eviti. 1. La mana. 2, daca ne aparat iti trebuie catuse te sfatuesc sa eviti si astea, pentru. ca multe/multi fantezisti au ramas cu ele blocate si te vei face de ras in fata altui prieten sau in fata parintilor tai.

| webbusiness23 a răspuns:

Cel mai bun spray este cel cu piper (pfeffer).
Iti recomand de aici: ...use-funda/

| iuliadiana a răspuns:

Ala din america spryte aldolino pe romana