| PinkPanther a întrebat:

ce parere aveti despre siteurile gen: fundeal.ro, zumzi.ro si cele asemanatoare lor? Ofertele alea sunt pe bune?

Răspuns Câştigător
| hailei2007 a răspuns:

Da, sunt pe bune, mi-am cumparat nenumarate oferte (mai multe cu vouchere pentru cafenele/restaurante, unul pentru zumba, pentru masaj, vopsit, unghii false, gene false, etc) si sunt pe bune, cel putin pana acum nu am avut nicio problema. Normal, nimeni nu poate garanta ca serviciile vor fi perfecte, pentru ca site-urile incheie niste conventii cu firmele respective, dar nu ii pot pedepsi daca nu respecta conventia decat prin a nu mai lucra cu ei. Chiar de curand am vazut pe pagina de facebook a unei pagini ca retrag o oferta (activa) pentru ca partenerii respectivi s-au dovedit neseriosi. Dar eu una n-am avut probleme pana acum si nici n-am auzit pe altcineva zicand ca a avut, si ti-am zis, am tot cumparat din diverse categorii si de la diverse site uri

2 răspunsuri:
| PinkPanther explică:

Mersi, vreau si eu sa imi iau o oferta si ma gandeam ca dau banii si cand ma duc la salonul respectiv sa mi-se spuns ca oferta respectiva nu exista

| Beatrice_Lucia_1988 a răspuns:

Poate... eu am intrat doar pe zonelize.ro care seamana cu zumzi dar nu am avut probleme ca nu au respectat serviciile oferite.