| Anananaaaa a întrebat:

Ce site-uri cu haine imi recomandati? Inafara de: miniprix, kurtmann, brandcircus, pull&bear, asos, topshop, missguiged, starshiners, bogas.ro?

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Romwe.com, nastygal.com, lavishalice.com

Răspuns utilizator avertizat
| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| danutz9100 a răspuns:

Preturi mici si haine de calitate: www.superpret.net

| EllaC2710 a răspuns:

Intra pe www.toatemagazinele-online.ro sau pe www.bella-fashion-beauty.ro si acolo vei gasi peste 120 de magazine online ale celor mai renumite brand-uri nationale si internationale. Cele mai multe fiind din zona fashion. Imposibil sa nu gasesti ceva pe placul tau acolo.

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| jolycris a răspuns:

Buna,
Pentru haine elegante poti incerca pe
www.imperiale.ro
pentru haine mai " de club" pe www.cadoucristal.ro