| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune unde gasesc tigari electronice? se gasesc si la magazine? cam cat costa? Ms:*

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EUSIATIT a răspuns:

Ceva de genu 160 de ron daca reusesti sa te lasi de fumat cu ele. ok da mi de veste si mie PAste fericit

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Am incercat 5 seturi diferite. Dintre toate pe care le-am testat, dar si dupa ce m-am mai documentat, de departe cele mai bune sunt DSE 901. Cred ca cele mai ieftine le-am gasit dupa un anunt tot al lui http://forum.softpedia.com/......25941.html - 150 RON - parca in decembrie, si o sticluta de lichid inclusa. Vezi ca in general sunt fragile, se uzeaza repede. Astea au tinut, dar nu le-am folosit asa intens. Au efectul ideal daca le folosesti in locul tigarilor clasice de la inceputul zilei, inainte sa fumezi. Ai grija sa nu incingi prea tare atomizorul, picura putin lichid cand gustul devine fad sau are miros de incins. Si nu face greseala mea, foloseste-le astfel incat in 2-3 saptamani sa te lasi de fumat de tot, tragi din ele doar cand nu mai rezisti fara tigara, nu fuma de placere. Astfel nu faci decat sa intretii adictia de nicotina, si repet, se uzeaza repede. Pot fi un ajutor esential ca sa te lasi de tigari, dar folosit ca atare. Inca ceva, toate componentele sunt consumabile, nu crede tot ce citesti in reclame.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti pe site-ul acesta tigari electronice de calitate: http://www.e-tigara-electronica.ro

Răspuns utilizator avertizat
| eduardd a răspuns:

Incearca pe www.ecosmoke.info

| bogdan79 a răspuns:

Eu am cumparat de aici: http://etigara-electronica.ro si sunt foarte multumit de tigara.

| bogdan79 a răspuns:

Http://etigara-electronica.ro
aici gasesti tot ce ai nevoie.